ŚLUSARSTWO - KOWALSTWO ARTYSTYCZNE

balustrady barierki ogrodzenia frontowe systemy ogrodzeniowe

Balustrady ze stali nierdzewnej zewnętrzne

Nasza firma wykonuje balustrady zewnętrzne ze stali nierdzewnej kwasoodpornej AISI 304 i 316 o powierzchni szlifowanej i polerowanej. Wykonujemy balustrady nierdzewne balkonowe, tarasowe i schodowe spawane na wymiar. Oferujemy balustrady z dowolnym wypełnieniem pionowe i poziome rurki nierdzewne, linka ze stali nierdzewnej oraz blacha perforowana i szyba bezbarwna, mleczna lub grafitowa. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania, solidny montaż, służymy fachowym doradztwem w doborze odpowiedniej balustrady. Balustrady nierdzewne cieszą się ogromną popularnością w śród naszych klientów ze względu na solidną jakość, atrakcyjną cenę oraz estetyczne wykonanie. Balustrady wykonujemy wyłącznie ze stali nierdzewnej europejskiej produkcji posiadającą atest i certyfikaty, co sprawia że na balustradach nie występuje zjawiski korozji.

W zakresie naszych usług są pomiar, produkcja i montaż. Konstrukcja balustrad jest w całości spawana co zapewnia jej stabilność i trwałość. Montaż balustrad wykonujemy na profesjonalnych systemach zamocowań z certyfikatem bez stosowania zamienników tj. kotwy chemiczne, kotwy trzpieniowe, dyble ramowe.

Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne. Świadczymy usługi dla klientów na terenie województwa Małopolskiego min. Wieliczka, Niepołomice. Myślenice, Bochnia, Proszowice, Kraków i okolice.